reklamı kapat

POPÜLER

KIA Sorento

Yeni jenerasyon KIA Sorento için heyecanı artıracak kokpit görselleri yayınlandı

Cenevre’de sahneye çıkarılacak olan yeni KIA Sorento, dış tasarımında yaratan beklentiyi kokpitindeki devrimsel değişimlerle destekleyecek.

Bir süredir oldukça detaylı sızıntı görselleri üzerinden değerlendirmesini yaptığımız 2020 KIA Sorento için artık resmi kanattan da parçalar gelmeye başladı. Dış tasarım detaylarını artık yüzde 100 oranında bildiğimiz yeni jenerasyonun, beklentileri artıran bu bölümünün kokpitle desteklenmesi gerektiğini ilk andan itibaren sizlerle paylaşmıştık. Bugün itibarıyla ortaya çıkan render tasarımları da, premium bazdaki bu değişim beklentilerini karşılayacağının sinyallerini vermeye başlıyor. Kendinden sonra gelecek yeni KIA modelleri için de standart belirleyici olacağını düşündüğümüz iç dünyada kullanılan ekran boyutlarını da son paylaşımla b
birlikte öğreniyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KIA Sorento kokpitindeki değişimler minimal yapısıyla dikkat çekiyor

Sorento’nun büyük oranda değişen kokpitinde bizleri ilk olarak artırılan malzeme kalitesi karşılayacak. KIA’nın bu noktada özellikle çalıştığını vurgulaması da, rekabette öne geçme istediğini bir kez daha ortaya koyuyor. Dijital ekran noktasına geldiğimizde ise modelde 12,3 inçlik sürücü ekranı olacağını görüyoruz. Bilgi-eğlence sistemi için konsolun ortasında yatay olarak konumlandırılan ekran içinse 10,25 inçlik boyut tercih ediliyor. Herhangi bir taşma yapmadan entegre şekilde tasarlanan bu ekranın genel yapıyla güzel bir uyum sergileyeceğini de söyleyebiliriz. Önümüzdeki ay içerisinde kapılarını açacak Cenevre Otomobil Fuarı’nda sahneye çıkacak olan modelle ilgili tüm gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Tesla Cybertruck tanıtım videosu