reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Arteon

Yenilenen Volkswagen Arteon için tanıtımı öncesinde ipuçları [Video]

Yarın gün içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan Volkswagen Arteon, Shooting Brake ve R versiyonlarıyla birlikte yeni kulvarlara geçiyor.

Yeniklenen dinamiklerinin yanında Shooting Brake versiyonunu da getirecek olan Volkswagen Arteon için geri sayım devam ediyor. Yarın düzenlenecek etkinlik- öncesinde de resmi kaynaklardan parçalar gelmeye başladı. Arteon ve Arteon Shooting Brake’i önizleyen bir teaser videosu yayınlayan markanın, fotoğrafların geçtiğimiz hafta Çin medyası tarafından sızdırılmasını önleyemediğini de biliyoruz. Bu sızıntı standart paketi içermese de, makyajla birlikte yapılan stil değişikliklerinin ne denli olduğunu çok net bir şekilde ortaya koydu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Arteon R paketiyle de yeni bir seviyeye geçiyor

Arteon ailesine yapılan en heyecan verici güncelleme, bir R varyantının gelişi olacak. Şu anda bu model hakkında çok az ayrıntı biliniyor, ancak büyük olasılıkla 300 hp’nin üzerinde bir dokunuşla Golf R ile aynı 2.0 litrelik turboşarjlı dört silindirli olacak.
Çin’den gelen haberlere göre, Arteon Shooting Brake, orijinal sedan versiyonu kadar aynı genişlikte ve aynı dingil mesafesine sahip. Ancak aracın uzunluğu için ortaya atılan rakam 4.869 milimetre olarak detaylara yansıyor. Sızıntı üzerinden görünür özellikler arasında LED ışıklar, panoramik cam tavan ve yeni jant tasarımları ön plana çıkıyor. Arteon Shootin Brake’in 330 TSI versiyonunda 186 beygir, 380 TSI versiyonunda ise 220 beygir güce sahip olması bekleniyor. 4MOTION dört tekerlekten çekiş sisteminin de seçenekler arasında kullanıcılara sunulması bekleniyor. Modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olmaya devam edecek.

Video