reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen Arteon Shooting Brake için detayları artıran yeni sızıntı

İkinci kez Çin merkezli olarak detaylı fotoğrafları sızdırılan Volkswagen Arteon Shooting Brake, standart versiyondan temel dinamikleriyle ayrılıyor.

Geçtiğimiz ocak ayı içerisinde Çin merkezli olarak sızıntı görselleriyle değerlendirmesini yapma fırsatına eriştiğimiz Volkswagen Arteon Shooting Brake için artık geri sayımda sona yaklaşıyoruz. Modelle ilgili resmi kaynaklardan detaylar beklenirken, organizasyon öncesinde detayları bambaşka bir noktaya taşıyan yeni bir sızıntı karşımıza çıktı. Yine Çin kaynaklı olarak servis edilen fotoğraflarda fastback modeline kıyasla ne kadar farklı olduğunu görebiliyoruz. En büyük farkı gövde tipinin de getirisi olarak arka uç kısmında barındıran modelin temel gövde parçalarında da farklılıklar göze çarpıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Arteon Shooting Brake için basındaki detaylar

Çin’den gelen haberlere göre, Arteon Shooting Brake, orijinal sedan versiyonu kadar aynı genişlikte ve aynı dingil mesafesine sahip. Ancak aracın uzunluğu için ortaya atılan rakam 4.869 milimetre olarak detaylara yansıyor. Sızıntı üzerinden görünür özellikler arasında LED ışıklar, panoramik cam tavan ve yeni jant tasarımları ön plana çıkıyor. Arteon Shootin Brake’in 330 TSI versiyonunda 186 beygir, 380 TSI versiyonunda ise 220 beygir güce sahip olması bekleniyor. Tüm bunları 2.0 litrelik turboşarjlı benzinli motorla sunacak olan modelin her iki paketinde de 7 ileri DSG otomatik şanzıman kullanılacak. 4MOTION dört tekerlekten çekiş sisteminin de seçenekler arasında kullanıcılara sunulması bekleniyor. Modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olmaya devam edecek.

İlgili video

Golf çarpışma testi