reklamı kapat

POPÜLER

Zamanı matematik problemlerine dönüştüren saat

Farklı alternatifler peşinde koşanlar için evlerinde tercih edebilecekleri saat türlerinin sayısı her geçen gün artıyor. MNTNT tarafından satışa sunulan Albert Clock da alıştığımız saatlerden farklı yapısıyla dikkat çekiyor. Basit bir şekilde zamanı göstermek yerine onu bir matematik problemine dönüştürüyor.

Aslına bakarsanız günümüzde saat denildiğinde oldukça fazla alternatifimiz bulunuyor. Sadece son zamanlarda gündeme gelenlere baktığımızda görme engellilere özel geliştirilenler, sevdiklerinizle ne kadar zaman geçirdiğinizi gösterenler ve hatta atari oyunlarını kolumuza getiren farklı ürünler bulmak mümkün. Fakat Albert Clock bunlardan farklı yapısıyla öne çıkıyor. Klasik saat tasarımlarından farklı olarak kullanıcıların işin kolaylaştırmak yerine zorlaştırıyor. Bunu da zamanı direkt olarak göstermek yerine matematik problemlerine dönüştürerek gerçekleştiriyor. Sonucu kolay elde etmek yerine zihin jimnastiği yapmak isteyenlere bir alternatif sunmuş oluyor.

Albert Clock’un standart versiyonunda matematik problemi her dakika başında değişim gösteriyor. Ancak işinizi daha da zorlaştırmak isterseniz problemin her 10 saniyede bir değişmesini sağlayabilirsiniz. Böylece problemi çözmek ve zamanı bulabilmek için çok daha kısa bir zamanınız oluyor.

Direkt olarak bu saate sahip olmak isteyenlerin 300 doları gözden çıkartması gerekiyor. Ancak arzu edenler Albert Clock’un mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilir. Uygulama versiyonuna dair bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 12.1 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR