reklamı kapat
YENİ
iPhone X ve tüm özelikleri! iPhone X ve tüm özelikleri!

POPÜLER

Dünyanın en şık ve ince hoparlörü olmaya aday: LG Beats Tag

26 Temmuz 2017

Hafif ve taşıması kolay teknolojik cihazların sayısı her geçen gün artıyor. Ancak söz konusu hoparlörler olduğunda gerçek anlamda hafif ve kullanışlı bir ürün bulabilmek için ciddi araştırmalar yapmak gerekiyor. LG Beats Tag ise hem hafif hem de kıvrılabilen bir konsept tasarım olmasıyla dikkat çekiyor. Bu tasarım pratik hoparlör anlayışına yeni bir soluk getirebilecek nitelikte.

İlgi uyandıran çalışmanın isminden anlayacağınız üzere tasarımcılar bu konsept hoparlör için iki farklı markanın tarzını bir araya getiriyor. LG ve Beats’ten ilham alan çalışma hem çok renkli hem de fazlasıyla kullanışlı görünüyor. Hyungju Do ve Jihye Lee tarafından oluşturulan bu konsept tasarımın inceliği fazlasıyla dikkat çekici. Öyle ki bu cihaz gerçekten üretilse pantolonun cebinde istenen yere taşınabilir. Bu sayede evinizin bahçesinde, sahilde veya piknikte istediğiniz müzikleri rahatça dinleyebilirsiniz.

LG Beats Tag’e yakından baktığımızda oldukça basit bir hoparlör sistemine sahip gibi görünüyor. Bu sistem arzu edilen renkteki dokuma kumaşla bir araya getiriyor. Böylece ortaya çıkan sonuç hem ufak hem de kıvrılabilir oluyor. Böylece bu hoparlörü kıyafetlerinize veya çantanıza asabiliyorsunuz.

Fazlasıyla dikkat çekici olan LG Beats Tag hoparlör konseptine ait görüntüleri haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR
ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...