reklamı kapat
YENİ
iPhone X ve tüm özelikleri! iPhone X ve tüm özelikleri!

POPÜLER

Samsung’un yeni hepsi bir aradası ATIV One 5 Style Türkiye’de

Samsung, yeni hepsi bir arada bilgisayarı ATIV One 5 Style’ı Türkiye’de satışa sunuyor. Geçtiğimiz aylarda Londra’da tanıtımı yapılan bilgisayar, gücünü dört çekirdekli işlemciden (1,4 GHz’e kadar), AMD Radeon HD 8400 paylaşımlı grafik kartından ve 4 GB RAM’den alıyor.
Samsung ATIV One 5 Style
İki adet USB 3.0, iki adet USB 2.0 bağlantısı, HDMI giriş/çıkışı, RJ45 bağlantısı, kulaklık çıkışı, mikrofon girişi ve 3’ü bir arada kart okuyucusu bulunan ATIV One 5 Style’ın ölçüleri 524,2 x 151,0 x 382,8 mm, ağırlığı ise 5,56 kilogram. 720p çözünürlüklü kameraya da sahip olan bilgisayarda 500 GB sabit disk sürücüsü bulunuyor. İşletim sistemi olarak Windows 8’in tercih edildiği ATIV One 5 Style’ın ekranı 1920×1080 piksel çözünürlüklü.  Samsung SideSync ile HomeSync Lite teknolojilerine de destek veren bilgisayar bu ay içinde piyasaya sürülecek. Hepsi bir arada bilgisayarın Türkiye’deki satış fiyatı 899 dolar+KDV.
Samsung ATIV One 5 Style
Samsung SideSync: PC’ler ile Samsung akıllı telefonlar arasında içerik paylaşımına olanak tanıyor.

HomeSync Lite: Bilgisayarın donanımını kişisel bulut sunucusuna çevirip, kullanıcıların mobil cihazlardaki içeriklerini PC’lerine yedeklemeye imkan sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde dosyalarınıza istediğiniz yerdek ulaşmanız mümkün.

YORUMLAR
ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...