reklamı kapat

POPÜLER

Ready Player One

2018’in merak edilen işlerinden Ready Player One’dan aksiyonun dozunu artıran fragman [Video]

Bilim kurgu sevenlerin heyecanla beklediği, Steven Spielberg tarafından beyaz perdeye taşınan Ready Player One nefes kesen yeni bir fragmanla karşımıza çıkıyor. Bizleri heyecan dolu bir maceranın beklediğini müjdeliyor.

Sanal gerçekliğin ulaşabileceği noktayı gözler önüne seren hikayenin başrolünü Tye Sheridan üstleniyor. Ona Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, T. J. Miller, Simon Pegg, Mark Rylance ve Win Morisaki gibi isimler de eşik ediyor.

Bambaşka bir dünya

Ernest Cline‘in kaleme aldığı romana dayanan hikaye insanların her işlerini sanal gerçeklik üzerinden hallettiği bir düzeni konu ediyor. Bu çevrim içi platformun ismi ise Oasis. James Donovan Halliday tarafından yaratılan bu platform dünyanın en büyük ekonomik kaynağına dönüşmüş durumda. Fakat bir gün Oasis’in kurucusu ölüyor. Ardında ortalığı karıştıracak bir vasiyet bırakıyor. Onun Oasis içinde bıraktığı ipucunu, anahtarı bulan kişinin platformun yeni sahibi olacağını ilan ediyor. Böylece gerçeklikten kaçmak için girdikleri bu sanal ortam büyük bir rekabete ev sahipliği yapıyor. Wade Watts ya da Oasis’teki adıyla Parzival ise bir şekilde bu mücadele birinciliği ele geçiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçe ismi Başlat olan Ready Player One, 30 Mart‘ta beyaz perdedeki yerini alacak. Paylaşıla yeni fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.