reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

5G iPhone 12 Pro’ların kameralarıyla ilgili önemli gelişme

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 12 Pro ailesinin kameralarıyla ilgili önemli tahminde bulundu. Kuo’ya göre Pro modellerinin kameralarında iyileştirme sunulacak.

Daha önceki Pro modellerinin kameralarında 6 elementli lens tercihinde bulunan Apple, yeni modelin kameralarında 7 elementli lense geçiş yapacağı ifade ediliyor.  Apple’ın yapacağı geliştirme sayesinde kameraların daha iyi performans sergileyeceğini şimdiden söylemek mümkün.  Özellikle biz düşük ışıkta da bir iyileştirme bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarım diline bakıldığında ise en az iki modelin iPhone 4’ün tasarımından izler taşıması bekleniyor. Metal bir çerçeveyle geleceği konuşulan yeni modellerde çentiğin de daha ince olacağı belirtiliyor. Pro modellerinin ekranlarında 120 Hz’lik ekran yenileme hızının sunulacağından da söz ediliyor. 120 Hz ekran desteğiyle yeni Pro modellerinin daha akıcı bir ekran deneyimi yaşatacağı ifade ediliyor. Ancak son gelen bilgilere göre Apple, 120 Hz’lik ekranı önümüzdeki yıl piyasaya süreceği iPhone modelinde kullanmayı planlıyor.

iPhone 12 ailesinin tanıtımı için geri sayım başladı

5 nm üretim süreciyle üretilen A14 Bionic işlemcisiyle gelmesini beklediğimiz telefonların performans açısından sınırları zorlaması bekleniyor. IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı da dayanıklı olan telefonlardan Pro modellerinin lavicert renk seçeneğiyle geleceği söyleniyor. Bu yılın eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 12 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın 16 inç MacBook Pro modeli