reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

5G iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’nun tasarımıyla ilgili güzel gelişme

iPhone 12 ailesinin çıkış tarihinin ertelenebileceğini kısa bir süre önce sizlerle paylaşmıştık. Paylaştığımız haberin ardından sevindirici bir haber ortaya çıkmış ve telefonun zamanında piyasaya sürüleceği ortaya çıkmıştı.

Bu haberin ardından yeni aileyi bekleyenlere yeni bir sevindirici haber ortaya çıktı. Gelen son bilgilere iPhone 12 ailesi daha ince bir çentikle gelecek. Daha ince çentik sayesinde ekran deneyiminin daha iyi olacağı belirtiliyor.

Apple’ın iPhone 12’yi piyasaya çıkarmak için elinden geleni yaptığını belirten kaynaklar yeni ailenin eylül ayında tanıtılacağını söyleniyor. Telefonların bu yıl satışa sunulacağını belirten kaynaklar gecikme yaşanmayacağını dile getiriyor. Yeni modellerin çıkışında bir gecikme yaşanmasa da Apple’ın önümüzdeki günlerde satışa sunmayı planladığı ürünlerde sorun yaşayabileceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12, 120 Hz ekranla akıcı bir ekran deneyimi sunacak

6,7 inç ekranı bünyesinde barındıran telefonda 120 Hz ekranın yer alacağı belirtiliyor. 120 Hz ekran sayesinde telefonun daha akıcı bir ekran deneyimi sunması bekleniyor. Dolby Atmos imzalı hoparlörlerin tercih edildiği telefonda A14 Bionic işlemcisi bulunuyor. Pil kapasitesi 4.500 mAh olan telefon modelinde dörtlü kamera sistemi karşımıza çıkıyor. Dörtlü kamera sistemi sayesinde telefonun çok daha gelişmiş bir kamera deneyimi sunması bekleniyor. 12 watt hızlı kablosuz şarj teknolojisine destek veren telefon saniyede 60 kare 4K video kaydedebiliyor. Telefonun eylül ayında tanıtılacağı konuşuluyor.

Ana görselde kullanılan görsel Phonearena’ya aittir

İlginizi Çekebilir

Apple’ın her açıdan iyileştirilen 16 inç MacBook Pro modeli