reklamı kapat

POPÜLER

Agents of SHIELD

Agents of SHIELD’ın 6. sezonuna Avengers 4 engeli

Marvel Sinematik Evreni‘nde yer alan ve sinema dünyasında yaşanan her olaydan doğrudan etkilenen Agents of SHIELD‘ın yeni sezonuyla ekranlara dönüş tarihi netlik kazanıyor.

Bildiğiniz gibi Netflix dizileri de dahil olmak üzere tüm Marvel yapımları aynı dünyada geçiyor. Bu bağlantı dizilerde biraz daha kopuk. Özellikle Netflix dizilerinde sadece belli başlı olayların ve kahramanların adının anılmasına şahit oluyoruz. Ancak Agents of SHIELD aralarında en net bağlantıya sahip dizi diyebiliriz. Öyle ki Avengers Infinity War‘un finalinden sonra dizinin yeni sezona kaldığı yerden devam etmesi imkansız hale geldi. Marvel da problemi çözebilmek için altıncı sezonu Avengers 4’ten sonraya erteliyor. Bu sebeple hepimiz en azından Mayıs 2019’a kadar bekleyeceğimizi tahmin ediyorduk. Fakat Elizabeth Henstridge‘in hayranlarına verdiği yanıtla tarih biraz daha netleşti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MCU’da Jemma Simmons karakterine hayat veren oyuncunun Instagram fotoğraflarından birinde “Agents of SHIELD’ın altıncı sezonu ne zaman geliyor?” diye soruldu. Sevilen oyuncu da oldukça basit bir şekilde “Temmuz 2019” sözleriyle yanıt verdi. Böylece yeni bölümler için en az 11 ay bekleyeceğimiz kesinlik kazanmış oldu. Öte yandan bu sezonun öncekilere nazaran daha kısa olacağı söyleniyor. Bakalım hem geç gelen hem de kısa sürecek olan bu sezon beklentileri karşılayabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları