reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods pro

AirPods Pro modellerini renklendirmenin bedeli

Kulaklıkları sadece beyaz üretme konusundaki Apple inadı, üçüncü parti firmalara yarıyor. Karşınızda aklınıza gelebilecek her renkte AirPods Pro modelleri.

Apple, AirPods Pro modellerini tanıttığında meraklıları sadece aktif gürültü önleme özelliğine sahip bir kablosuz kulaklık değil aynı zamanda farklı renk alternatiflerine sahip bir Apple modeli bekliyordu. Özellikle iPhone XR ve iPhone 11 ile beraber iyiden iyiye renkleri benimsemiş olan Apple’dan daha eğlenceli kablosuz kulaklıkların gelmesi olasıydı. Ancak ne yazık ki beklentiler istendiği gibi olmadı. Bu da elbette üçüncü parti firmalara yaradı. AirPods’un ilk çıktığında olduğu gibi renkli versiyonlar internetteki yerini aldı. Onlardan biri olan ColorWare, kulaklıkları ve kılıfı boyamakla kalmıyor, benzersiz kombinasyonlar oluşturmanızı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro için geniş renk seçenekleri

İnternet sitesindeki kişiselleştirme ekranından alacağınız kulaklığı kişiselleştirebileceğiniz ColorWare’de her bir kulaklığı farklı renge boyayabiliyorsunuz. Aynı zamanda rengin mat mı parlak mı yoksa metalik mi olduğunu da seçebiliyorsunuz. Kulaklıkların taşıma kılıfı için de bu seçenekler geçerli. Halihazırda yurt dışında 249 dolara satılan standart, beyaz AirPods Pro modelini taşıma kılıfıyla beraber boyamanın toplam bedeli 439 dolara çıkıyor. Kılıfı boyamak istemezseniz fiyat 389 dolarda kalıyor. Bu boyama işlemlerine renkli silikonlar dahil değil. Yani gövdesini boyasanız bile kulakiçi formda tasarlanmış olan kulaklığın silikon başlıkları beyaz kalıyor. Ancak üçüncü parti şirketlerin bu hızıyla yakında renkli silikon satışlarını da göreceğimize emin gibiyiz. Kulaklık henüz Türkiye’de satışa sunulmadı. Ancak ürünün satış fiyatının 1.899 TL olduğunu da belirtelim.

İlginizi çekebilir

Yeni kulaklığın tanıtım filmi