reklamı kapat

POPÜLER

Alay konusu oldu; yeni Chevrolet Silverado HD tasarımcıların odağında

Kısa süre önce tanıtımı gerçekleştirilen Chevrolet Silverado HD, standart versiyona oranla sahip olduğu farklarla tasarımcıların ilgi odağında.

2018 yılıyla birlikte yağmur şeklinde başlayan pickup sağanağı içerisinde Chevrolet Silverado da kendisine düşen payı aldı. Ocak ayı içerisinde yepyeni bir jenerasyonla karşımıza çıkan Silverado, Ford ve GMC gibi dişli rakiplere karşı olan mücadelesini sürdürme iddiasında. İlk kez 3.0 litrelik motor seçeneğiyle satışa sunulan aracının tasarım konusunda da elini bir hayli güçlendiren Chevy, geçtiğimiz günlerde HD adını verdiği versiyondan detaylar paylaştı. Standart Silverado’ya göre önemli tasarım değişimleri barındıran versiyon, ülkedeki diğer tasarımcıların alay konusu haline geldi. Özellikle ön bölümündeki “katlı” yapısıyla odak noktasına alınan . Silverado HD, üzerinde yapılan montaj işlemlerinin ardından yüzümüzü güldürmeyi başaran formlara bürünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Farklı yorumlar

Pek çok farklı tasarımcı tarafından hayata geçirilen tasarımlar arasında birbirinden “karakteristik” parçaların ön plana çıkartıldığını görüyoruz. Standart versiyondaki ızgaranın ortadan kaldırılması üzerine oluşturulanların biziç favorilerimiz arasında yer aldığını da belirtmeden geçemiyoruz. Chevrolet yazısının ızgaranın tamamında devasa fontlarla aktılmış versiyonu da, okuyucular tarafından en beğenilen çalışma olarak öne çıkıyor. Bu çalışmalarla birlikte General Motors’un yeni jenerasyon tasarım dilinin de ayrı bir parantezde eleştiriliyor olması gözümüzden kaçmayan detaylar arasında yer aldı. Siz de projelerle ilgili düşüncelerinizi bize yorum olarak gönderebilirsiniz.

İlgili video