reklamı kapat

POPÜLER

Aston Martin DBX Q

Aston Martin DBX Q; markasının ilk SUV modelinin “mistik” dönüşümü

Cenevre Otomobil Fuarı’nın “karanlık” üyelerinden birisi olmaya hazırlanan Aston Martin DBX Q, ilk detaylarıyla karşımızda.

Aston Martin içerisindeki en yeni oluşumlardan birisi olan Q departmanı, standart versiyonları daha etkili hale getirme konusunda kısa sürede önemli yol kat etti. Binek modellerde yaptığı modifikasyonlarla ilgi çekmeyi başaran ekibin, markasının ilk SUV modeline dokunması da çok uzun sürmedi. Cenevre Otomobil Fuarı‘nda sergilenmek üzere ilk detayları paylaşılan Aston Martin DBX Q, karanlık tarafa yaklaşan mistikliğiyle oldukça etkileyici bir karakterle karşımıza çıkıyor. Dış bölümünde yapılan değişimlerin en büyük tamamlayıcısını görmek içinse kapıları açmak yeterli.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aston Martin DBX Q karbon fiber dokunuşlarıyla fark yaratıyor

Tüm dinamikleriyle siyahın asaletinden faydalanılarak geliştirilen projede kullanılan 22 inçlik jant setinin de bu felsefeyi destekleyici nitelikleri söz konusu. Bolca karbon fiber alaşımın da standart olarak yer aldığı modelde LED gündüz farlarının diğer üyelere göre çok daha anlam kazandığını söyleyebiliriz. Kokpit bölümdeki dokunuşların merkezi de yine siyah renk tema ve karbon fiber panellerle oluşuyor. Kullanıcılara üç farklı paket üzerinden sunulacak olan Q opsiyonlarının meraklılarından ilgi görmesi bekleniyor. DBX ile ilgili merak ettiğiniz teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf