reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filminde kullanılmayan Iron Man ve Rescue görseli

Avengers Endgame filminin vizyona girmesi üzerinden uzun bir zaman geçti. Artık neredeyse herkes filmi izlemişken yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Son detay ise Iron Man ile alakalı.

Bildiğiniz gibi Iron Man’in Avengers Endgame’de her anlamda büyük bir rolü vardı. Hikaye akışını onun kararları şekillendirdi desek, abartmış olmayız. Ayrıca onun sayesinde Marvel dünyası yeni bir kahramana daha kavuşmuş oldu. Pepper Potts’un giydiği Rescue zırhı da onun elinden çıktı. Normalde onun Iron Man’in uzaydan kurtaran isim olmasını bekliyorduk fakat Rescue’nun rolü finaldeki mücadeleyle sınırlı kaldı. Ancak görünen o ki Marvel stüdyolarının Iron Man ve Rescue planları zaman içinde değişime uğradı. Gwyneth Paltrow‘un hayat verdiği karakterin filmin tanıtım sürecinde de kullanılacağı anlaşıldı.

Değişen Avengers Endgame planları

Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’de çalışan Liz Georgoff, Instagram hesabı üzerinden Rescue ve Iron Man’in kullanılmayan bir görüntüsünü paylaştı. Açıklamada da şu bilgilere yer verdi: “Bir zamanlar Marvel benden Pepper Potts’un Rescue kostümünü giyip, tanıtımlarda kullanılacak bir fotoğraf için poz vermemi istemişti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel stüdyolarının Rescue planı hangi aşamada, neden değişti bilmiyoruz. Fakat Liz Georgoff’un paylaşımı sayesinde Rescue ve Iron Man’i bir arada gördüğümüz yeni bir görsel elde etmiş oluyoruz.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi