reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame filminin Iron Man 3 bağlantısı [Spoiler var]

Avengers Endgame filminin vizyon girmesiyle birlikte izleyicilerin aklında yeni soru işaretleri oluştu. Bunlardan birinin direkt Iron Man 3 ile bağlantısı bulunuyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers Endgame filminin finalinde Marvel Sinematik Evreni‘nin farklı noktalarından bir sürü karakter Iron Man’in cenazesi için bir araya geldi. Bu sahnede önce Pepper Potts göle çelenk bırakıyor. Ardından cenazeye katılan herkes tekrar tekrar kamera tarafından görüntüleniyor. Genel olarak Avengers üyelerini ve onların ailelerini görüyoruz. Fakat cenazede tek başına duran, siyah takım elbiseli genç adamın kim olduğu pek çok izleyici tarafından fark edilmedi.

avengers endgame

Cenazede kim olduğunu merak ettiğimiz o genç adamı daha önce Iron Man 3 filminde görmüştük. Harley Keener isimli ufaklık büyük sorun yaşayan Tony Stark’a yardımcı oluyordu. Hatta filmin sonunda tüm bu yardımları sebebiyle Tony Stark kendisine büyük bir sürpriz yapıyor ve takıldığı garajı istediği eşyalarla dolduruyordu. Ty Simpkins tarafından hayat verilen bu karakter bazı Avengers Endgame teorilerinin merkezine oturmuştu. Onun hikayede beklenmedik bir rol oynayabileceği düşünülüyordu. Fakat Harley Keener sadece Iron Man’in cenazesinde karşımıza çıktı. Böylece aradan geçen yıllara rağmen ikili arasındaki iletişimin kopmadığı gözler önüne serilmiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı