reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame tanıtımında Thanos’tan büyük tehdit [Video]

Avengers Endgame filminin izleyici karşısına çıkmasına sayılı günler kaldı. Heyecan doruğa ulaşmış durumdayken Marvel stüdyoları yeni bir tanıtımı gün yüzüne çıkarttı. Bu tanıtımda Thanos’un tehdidi göz korkutuyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Thanos ile gerçek anlamda tanışmamız Avengers Infinity War filmiyle gerçekleşti. Onu daha önce defalarca görsek de Infinity War sayesinde amacının ne olduğunu öğrendik. Tüm sonsuzluk taşlarını toplamaya çalışan dev titan kendince evrene denge getirmeye çalışıyordu. Filmin sonunda da amacına ulaşmasına şahit olduk. Parmağını şıklatmasıyla birlikte evrendeki canlıların yarısı toz bulutuna dönüştü. Böylede Thanos emekliliğe ayrılmış oldu. Avengers ekibi ise yaşananları düzeltmekte oldukça kararlı. Bunun için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırlar. Avengers’ın bu inatçı tavrı Thanos’un tepesini attırmış gibi görünüyor. Marvel’ın paylaştığı son televizyon tanıtımında dev titan açık açık tehdit ediyor. Thanos tam olarak şu sözleri sarf ediyor:  “Seni öldürdükten sonra bu can sıkıcı ufak gezegeni küle çevireceğim” Burada onun tam olarak kime hitap ettiğini bilmiyoruz. Fakat mücadele sırasında işler biraz daha kişisel bir hal alıyor gibi görünüyor. Akla gelen ilk isim ise Infinity War’da Thanos’a karşı birebir mücadele veren Iron Man oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame’i sonunda bu hafta seyredebileceğiz. Russo kardeşlerin yönettiği filmin resmi vizyon tarihi 26 Nisan. Ancak gösterimler perşembe gününden itibaren başlıyor. Son günlere eriştiğimiz şu günlerde paylaşılan son tanıtıma haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz.