reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Redmi amiral gemisi

Bütçe dostu Redmi amiral gemisi hakkında sevindiren açıklama

Xiaomi alt markası Redmi imzalı “bütçe dostu” amiral gemisi hakkında resmi bir açıklama daha yapıldı. Buradan sevindiren bir detay çıktı.

Advertisement

Sık sık gündeme gelen Redmi amiral gemisi akıllı telefon hakkında Redmi’nin başındaki isim Lu Weibing yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre telefonun alt çerçevesi oldukça ince olacak. Biliyorsunuz günümüzde birçok “bütçe dostu” akıllı telefonun alt çerçevesi fiziksel bir buton olmamasına rağmen kalın oluyor. Bu detay modern yapıyı bozarken, merak edilen yeni model içinse bu durum söz konusu olmayacak gibi görünüyor. Sık sık bünyesinde gövdeden çıkan bir ön kamera yer alacak denilen model, eğer bu doğru olursa yine olarak ekran gövde oranı açısından sınırları zorlayacak izlenimi yaratıyor. Bu gerçek olmazsa bir ekran çentiğiyle geleceği söylenen telefon, buna rağmen ince çerçeveleri koruyacak deniyor. Gücünü kesin olarak 7 nm üretim sürecinden çıkan oldukça güçlü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, özellikle fiyatıyla büyük merak uyandırıyor. Ancak halen bu konuda ortaya çıkan net bilgiler bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi imzalı bir amiral gemisi büyük bir kitleye hitap edecek

2019 içerisinde kesin olarak gelecek telefon, bütçe dostu amiral gemisi sınıfında büyük ses getirecek gibi görünüyor. Pocophone F1 ile bu tarafta büyük bir başarı elde eden Xiaomi, yeni modelle çıtayı daha da yükseltmek istiyor. Biliyorsunuz firmanın gerçek fiyat performans modelleri artık Redmi’den geliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Bu yaklaşan düşük seviye model Y3