reklamı kapat

POPÜLER

Ay Savaşçısı da Ford Mondeo’ya hayran [Video]

Ford Mondeo ya da Amerika’da bilinen ismiyle Ford Fusion izleyicilerin karşısına Ay Savaşçısı‘nın yer aldığı bir tanıtımla çıktı.

Ford‘un yeni orta sınıf sedanı Mondeo‘nun reklam çalışmaları devam ediyor. Ford bu yeni aracı şimdi de Sailor Moon‘un yer aldığı bir video ile tanıtıyor. Hepimizin TRT‘de ekrana geldiği dönemden tanıdığı Ay Savaşçısı, Naoko Takeuchi tarafından yaratıldı. 1991 ile 1997 seneleri arasında da anime serisi olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Usagi Tsukino uzun zamanın ardından şimdi bir araba reklamında karşımıza çıkıyor.

Burada gözyüzüne bakan Usagi yıldız takımlarını sayıyor. Standart isimlerin ardından sıra Ford’a geliyor. Bu sayede bir yıldız olduğu belirtilen aracın özelliklerini Usagi dile getiriyor. Kedisi Luna da Ford Mondeo konusunda onunla hemfikir olduğu dile getiriyor. Başta bu tanıtımın hayranlar tarafından hazırlandığı zannedilmişti. Videonun seslendirme başlığıyla Ford’un YouTube hesabına yüklenmesiyle gerçek ortaya çıktı. Bahsi geçen bu farklı tanıtım çalışmasını haberin başlangıcında bulabilirsiniz.