reklamı kapat

POPÜLER

Batman

Batman filmi için sabırsızlananlara kötü haber

Kapalı kapılar ardında draması eksik olmayan Batman filmi için hayranlar biraz daha bekleyecek gibi görünüyor. Yeni filmin yapımı için ortaya atılan tarih moral bozacak cinsten.

Batman solo filmi için bir süredir bekliyoruz. Bu süre zarfında Ben Affleck’in hem yazıp, hem yönetip hem de başrolü üstlendiği filmin başından hayli olay geçti. Bir anda onca sorumluluğun altından kalkamayacağına karar veren Affleck önce yönetmenlikten çekilerek koltuğu Matt Reeves’e bıraktı. Ardından ünlü oyuncu, senaristlik macerasını da noktalamak zorunda kaldı. Çünkü Reeves yeni bir hikaye anlatmak istediklerini açıklayıp farklı bir senaryoyla ilerleyeceklerini duyurmuştu. Daha sonra başrolü bırakacağına dair dedikodular da su yüzüne çıkmış ancak Affleck bunları yalanlamıştı. Haliyle bu kadar çalkantılı geçen bir dönem içinde filmin yapımının da bir türlü başlayamaması şaşırtıcı olmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söylentiler 2019’u işaret ediyor

Heroic Hollywood‘un haberine göre filmin yapımına 2019’a kadar başlanmayacak. Halihazırda Shazam, Wonder Woman 2 ve gelecek Joker filmi için çalışmaları süren DC Sinematik Evreni, Batman’i daha ilerisi için saklıyor. Bu da filmi 2020 ya da 2021’e kadar göremeyeceğimiz anlamına geliyor. Matt Reeves’in yönetmenlikten ayrılacağı dedikoduları ise gerçeği yansıtmıyor. Ancak onca kötü dedikodu ve aksaklıklarla dolu gelişim sürecinden sonra ortaya çıkacak film için endişelenmiyoruz desek yalan olur.

İlginizi çekebilir