reklamı kapat

POPÜLER

Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition

Bentley Continental GT Convertible ile binicilik dünyasını birleştiren özel versiyon

İki farklı felsefeyi bir araya getiren Bentley Continental GT Convertible projesi, binicilik sporuna ilgi duyanların zihinlerinde yer edinecek.

Cenevre Otomobil Fuarı Corona virüsü sebebiyle iptal edilse de, organizasyon takvimini bozmayan markalar tanıtımlarını dijital olarak gerçekleştirdi. Bu tanıtımlar arasında süper sport ve performans modelleri kadar üstü açık versiyonlar da inanılmaz bir görsel şölen sundu. Bentley de Bacalar projesini karşımıza çıkartarak uzun bir aradan sonra tasarım bazında farklı çizgilere yer verdi. Mulliner departmanı tarafından hayata geçirilen bu özel versiyonlara bugün bir yenisi daha ekleniyor. Binicilik sporunun merkeze alındığı projenin merkezinde ise Bentley Continental GT Convertible karşımıza çıkıyor. Equestrian Edition adıyla ürün gamındaki yerini alacak olan model özellikle kokpit bölümündeki özgünlüğüyle dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition

Aracı dış kısımda ayırt etmek aslında pek de mümkün değil. Halihazırda standart versiyonlarda sunulan Blackline spesifikasyonu üzerine geliştirildiğini gördüğümüz versiyonda Spruce adı verilen özel bir yeşil rengin kullanıldığını görüyoruz. Bu da 22 inçlik Mulliner jantlarla birlikte dışarıdaki fark edilebilir parçalardan. Kokpit bölümü ise binicilik felsefesini yoğunlukla hissettiğimiz yegane parçalar var. Koltuğun hepsinde at ve binici siluetleri karşımıza çıkarken aynı desenler ön konsolda da kullanıcılarını bekliyor olacak. Bununla birlikte yine ahşap kaplamalar ve döşemeler de yine Bentley’nin alıştığımız işçilik kalitesini yansıtma konusunda olukça iddialı.

İlginizi çekebilir

Ferrari Roma modelini gözler önüne seren video