reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Black Widow’daki Red Guardian’ın Captain America bağlantısı

Başrolünde Scarlet Johansson‘ın yer aldığı Black Widow filminde Red Guardian ile tanışacağız. Bu karakterin aslında Captain America ile istemdışı bir bağlantısı bulunuyor.

Bildiğiniz gibi uzun bir bekleyişin ardından Marvel stüdyoları solo Black Widow filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu heyecan uyandıran yapımda Stranger Things ile tanıdığımız David Harbour da rol alıyor. Onun Red Guardian karakterine hayat verdiğini biliyoruz. Bu karakteri Rusya’nın Captain America ‘sı olarak tanımlayabiliriz. Onun Steve Rogers’ın değişiminden sonra yaratıldığını ve süper asker hayalinin beden bulmuş hali olduğunu biliyoruz. Bu durum iki karakter arasında istemdışı bir bağ yaratıyor. David Harbour bu durumu şöyle ifade ediyor:

Red Guardian ve Captain America bağlantısı

“Karakterim Natasha’nın geçmişiyle yakından bağlantılı. Bağlantılarının tam olarak nasıl oluştuğunu gösterdiğimizi sanmıyorum fakat filmi izlediğinizde onun Natasha için bir baba figürü olduğunu anlayabilirsiniz. Bu günlerin üzerinden seneler geçti ve Red Guardian’ın en iyi günleri geride kaldı. Buna rağmen biraz dar gelse de eski süper kahraman kostümünün içine hala girebiliyor. Red Guardian aslında kendi zamanında Rusya’nın Captain America ‘sıydı. Bu yüzden Rus halkı için büyük bir umudu temsil ediyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Red Guardian, Marvel çizgi romanlarını sevenlerin tanıdığı karakterlerden biri. Onun nasıl beyaz perdeye aktarılacağı da büyük bir merak konusu. David Harbour’un bu açıklamaları bize Red Guardians’ın hakkında ilk bilgileri veriyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home filminin görsel efektleri