reklamı kapat

POPÜLER

Breaking Bad

Breaking Bad hayranlarına film müjdesi

Yıllar önce son bulmasına rağmen televizyonun en beğenilen dizileri arasında yer alan Breaking Bad geri dönmeye hazırlanıyor. Vince Gilligan’ın diziyle bağlantılı bir film projesi hazırladığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Breaking Bad’in hikayesi 2013 senesinde hayranlarına veda etmişti. Daha sonra aynı dünyada geçen ancak bizleri biraz daha geçmişe götüren Better Call Saul izleyici karşısına çıktı. Bu süreçte Breaking Bad’in ekranlara döneceğine dair sayısız iddia ortaya atıldı. Fakat bu söylentilerden hiçbiri gerçek çıkmadı. Bu seferki gelişme ise iddia değil, kesinliği bulunan bir gelişme.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Variety‘nin haberine göre Breaking Bad’i izleyicilerle buluşturan Vince Gilligan yeni bir proje için kolları sıvadı. Hazırlıklarına başlanan filmin Breaking Bad dizisiyle doğrudan bağlantılı olacağı ifade ediliyor. Şimdilik Greenbriar ismiyle anılan projenin tam olarak neyi konu edeceği bilinmiyor. Better Call Saul gibi dizideki olaylardan önce yaşananlara şahit olabiliriz. Elbette Breaking Bad’in hikayesinin kaldığı yerden devam etme ihtimali de bulunuyor. Fakat ortada resmi bir açıklama bulunmadığı için bu ihtimallerden hangisinin doğru olduğunu söylemek mümkün değil. Bakalım seneler sonra gelen Breaking Bad film projesi dizinin sıkı hayranlarını memnun etmeyi başarabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Netflix’ten Breaking Bad ve Black Mirror’ı buluşturan tanıtım