reklamı kapat

POPÜLER

Bütün pickup modellerini mini bir karavana çeviren platform: Go-Fast Camper [Video]

İlk teslimatları iki ay sonra başlayacak olan Go-Fast Camper, arazi kabiliyeti olan bir karavan hayali kuranlara bir çözüm olabilir.

Otomobil dünyasında tarihe not olarak düşeceğimiz pek çok olaya tanıklık ettiğimiz 2017 içerisinde, Mercedes gibi bir üreticinin pickup sınıfına girmiş olması, belki de akıllarımızda en çok yer edinecek parçalardan bir tanesi oldu. Kullanıcıların bu ilgisi küresel üreticilerin yanı sıra pickup modelleri üzerine karavan projeleri geliştiren tedarikçilerin de gözünden kaçmadı. Tüm parçaların bir araya gelmesiyle karşımıza çıkan sayısız projeyi de birlikte değerlendirme fırsatımız oldu. Şu anda ilk örneklerinden birisiyle karşılaşmakta olduğumuz Go-Fast Camper ise, tüm pickup sahiplerini mini bir karavan sahibine çevirerek, bunun hayalini kuranlara çok büyük bir çözüm olmak istiyor.

İki yetişkin için kullanım alanı

Geliştirme sürecinde alüminyum alaşım altyapının kullanıldığı Go-Fast Camper, bu sayede 90 kilogramın altında ağırlığa sahip. Platformun bu sayede eklendiği pickup modellerinde diğer örneklere oranla çok ciddi bir ağırlık farkı yaratmadığını da belirtmeden geçmeyelim. Hafif yapısının yanı sıra esnek ayarlanabilir olan platformun tasarımında bal peteği geometrisi ve güçlendirilmiş çelikten parçalardan faydalanılıyor. Toplamda 240 santimetrelik kullanım alanı sunması sayesinde, içerisinde iki kişinin çok rahat bir şekilde konaklayabildiği Go-Faster Camper’da opsiyonel olarak, LED aydınlatma, eşya gözü, ısıtıcı ve ekstra yalıtım katmanı gibi parçalar da satın alınabiliyor. Halihazırda ön sipariş aşamasında olan ve yurt dışında 5.000 dolarlık etiket fiyatıyla alıcı bulan platformun teslimatları 1 Mart’tan itibaren başlayacak. Go-Fast Camper’ın resmi sayfasına buradan ulaşarak merak ettiğiniz diğer bilgilere ulaşabilir veya sipariş verebilirsiniz.

Video