reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPower

Büyük hayal kırıklığı; Apple’ın beklenen ürünü iptal edildi!

Çıktı çıkacak, çok yakında gelecek, üretime girdi gibi haberler ile sık sık gündeme gelen Apple AirPower, resmi olarak tarihe gömüldü.

Kısa süre önce tüm teknoloji dünyasını gerçekten oldukça şaşırtan bir gelişme yaşandı. Teknoloji devi Apple, çok ama çok uzun süredir beklenen AirPower’ın satışa sunulmayacağını duyurdu. Bir kablosuz şarj ünitesi olan AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebilecekti. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, geçtiğimiz dönemde sürekli olarak bazı sıkıntılar ile gündeme gelmişti. 2017 yılından bu yana beklenen ürünün, yaşanan ısınma sorunları nedeniyle geciktiği ancak sorunların çözüldüğü ve üretime başlandığı haberleri ortaya çıkmıştı. Ancak ürün tüm bu söylentilere ve beklentiye rağmen iptal edildi. Firmanın donanım tarafındaki yüksek beklentisini karşılayamadığı söylenen Apple AirPower, bekleyenleri oldukça üzmüş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPower tam bir hayal kırıklığı oldu

Firmanın daha önce böyle bir durumda kaldığı hatırlanmıyor. Ürünün donanımsal altyapısı tam olarak kurulmadan duyurulması ve aradan geçen bunca zaman sonrasında dahi sorunların çözülememiş olması, dünyanın en değerli teknoloji şirketi için gerçekten kabul edilebilir gibi durmuyor. Şu an kullanıcıların büyük tepkisiyle karşılaşan firma, son dönemde hem yazılım hem de donanım tarafından iyi zamanlar geçirmiyor. Kablosuz şarj destekli AirPods’un yeni çıktığı şu günlerde AirPower’ın tarih olması bazılarınca kabul edilemiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPhone reklamlarından