reklamı kapat

POPÜLER

Cervelo R5 Lamborghini

Cervelo ortaklığıyla asfalta inen yeni Lamborghini yarış bisikleti

Cervelo R5 üzerine geliştirilen Lamborghini yarış bisikleti, markanın kuruluş yıldönümü ile birlikte Aventador SVJ’nin hız rekoruna selam gönderiyor.

Şu sıralar Fransa Bisiklet Turu’nun heyecanıyla hararetli günler içerisinde olan bisiklet dünyasında yeni model hamleleri de gelmeye devam ediyor. Kısa süre önce Specialized’ın Tarmac SL7 ile ses getirdiği pazarın en güncel ismi de Cervelo olacak. Geçtiğimiz süreçte çokça gördüğümüz otomobil üretici ortaklığının yeni bir ürünü olarak karşımıza çıkan Cervelo R5, Lamborghini Aventador SVJ‘nin Nürburgring hız rekorundaki çizgilerini üzerinde taşıyor. Cervelo R5 Automobili Lamborghini Edition adıyla pazara sunulan model, ortaklığın kalitesinde olduğu gibi üst seviye komponentlerle göz dolduruyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan özellikleriyle Cervelo R5 Automobili Lamborghini Edition

İtalyan üreticinin kuruluş tarihi olan 1963’e bir gönderme olarak toplamda sadece 63 tane üretileceği açıklanan bisikletin oluşum sürecinde sadece İtalyan komponentlerinin özellikle tercih edildiğini görüyoruz. Üzerinde Campagnolo Super Record EPS grupset ile gelen bisiklette Deda Elementi gidon ve Fizik Aliante sele. tercih ediliyor. Parçaların yürüyen aksam kısmına geçtiğimizde de bizleri yine Campagnolo karşılıyor. Campagnolo Bora One karbon fiber jant seti burada merkezi oluştururken lastik ayağında ise Vittoria Corsa Pro kullanılıyor. Tanıtımıyla birlikte satış süreci de başlatılan modelin yurt dışında 18.000 dolarlık etiket fiyatı bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Lamborghini Huracan EVO Spyder