reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 11

Çok yakında gelecek iPhone 11 ailesi hakkında dikkat çeken şarj ve pil detayı

Resmi olarak 10 Eylül tarihinde lanse edilecek iPhone 11 ailesi hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte bu konuda en son çıkanlar;

Olası isimleriyle iPhone 11, 11 Pro / 11 Pro Max / 11 Max ve iPhone 11R için artık çok az kaldı. İşte bu modellerin kutusunda bir kez daha söylendiği kadarıyla hızlı şarj yapabilecek bir USB-C (Diğer ucu Lightning) şarj cihazı bulunuyor. Apple’ın artık büyük eleştiri aldığı 5W şarj cihazını bir kenara bırakacağı söyleniyor ve bu da sevindiriyor. Buna ek olarak telefonlar hakkında başka yeni bilgiler de geliyor. Söylendiği kadarıyla yeni aile yerlerini aldıkları modellerden daha büyük pille yolda bulunuyor. Aşırı bir artış yok ancak firmanın burada 3.200 mAh, 3.500 mAh ve 3.000 mAh pil kapasitesine çıkış yaptığı aktarılıyor. 5,8 inç ile 6,5 inç OLED ve 6,1 inç LCD ekranlarla gelen telefonlar, güçlerini A13 Bionic işlemciden alıyor. OLED modellerin arkasına üçlü kamera koyacak ve ultra geniş açı çekimi mümkün kılacak firma, kamera tarafında bir gece modu da sunacak deniyor. Daha gelişmiş bir mikrofon sistemi ve daha hızlı çalışan Face ID ile gelecek denilen iPhone 11 ailesinin, temel depolama birimi bu yıl 128 GB olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone 11 ailesi ekran konusunda çıtayı yükseltecek

Çünkü söylendiği kadarıyla yeni iPhone’ların ekranlarında Galaxy S10 ve Galaxy Note 10‘un OLED panellerinde de yer alan bir materyal kullanılıyor. Geçtiğimiz yıl kendi modelleri için özel bir materyal belirleyen Apple’ın, bu yıl Samsung’un cihazlarında da kullandığı M9 materyalini seçtiği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone 11’ler için hazırlanan inanılmaz pahalı versiyonlar