reklamı kapat

POPÜLER

DJI Goggles RE
DJI Goggles RE
DJI Goggles RE
DJI Goggles RE
DJI Goggles RE

DJI’dan drone yarışlarına özel başlık: Goggles RE [Video]

Drone pazarının lider ismi DJI, drone yarışlarına özel olarak hazırladığı birinci derece görüş açısı sağlayan yeni başlık modeli Goggles RE‘yi tanıttı.

2017 Nisan ayında tanıtılan Googles’ın yarış versiyonu olan Goggles RE, önemli teknik detayları beraberinde getiriyor. İsminde geçen RE takısının açılımı “Racing Edition” olan ürün, DJI dışındaki dronelarla da kullanılabiliyor. OcuSync video aktarım ve kamera modül desteklerine (Diğer dronelara takılabiliyor) sahip olan ürün, bu kombinasyonda 7 km uzaktan 50 ms gecikmeyle görüntü alabiliyor. Orijinal modelden farklı olarak siyah ve kırmızının karşımı bir renge sahip olan başlık, 3840×1080 piksellik bir ekran üzerine kuruluyor. Bünyesinde yer alan 9.440 mAh kapasiteli bataryasıyla uzun bir kullanım süresi vadeden ürün, birden fazla kuruluma da izin verebiliyor. Yani sizin drone yarışınızı bir başkası sizin görüş açınızdan takip edebiliyor.

DJI Goggles RE ile yarışa dahil olun

Drone yarışları özellikle pilotun görüş açısından izlemesi oldukça eğlenceli bir etkinlik. Zorlu parkurlarda yapılan bu yarışmalar, ciddi bir el koordinasyonuna ihtiyaç duyuyor. Bu noktada Goggles RE gibi düşük gecikmeyle görüntü aktarabilen ürünler büyük önem arz ediyor. Kasım ayı sonunda raflardaki yerini alacak olan Racing Edition, 550 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip olacak.

Video