reklamı kapat

POPÜLER

Parrot Anafi FPV drone

Drone dünyasında bakış açısını değiştiren yeni model: Parrot Anafi FPV [Video]

Sektörde DJI karşısına çıkabilen sayılı isimlerinden Parrot, yeni gelişmiş özelliklere sahip drone modeli Anafi FPV ile karşımızda.

Drone pazarında DJI’ın açık ara bir liderliği bulunuyor. Son teknoloji modelleriyle alanı adeta domine eden firma, yine de bazı rakiplere sahip. İşte bunların en güçlüsü Parrot, yeni modeli Anafi FPV ile isminde de geçtiği üzere birinci derece görüş açısına odaklanıyor. Bir paket halinde satılan ürün, birinci derece görüş açısını özel bir başlık aracılığıyla sunuyor. Tahmin edildiğinden farklı olarak bu başlıkta yerleşik bir ekran bulunmuyor. Bu başlık Samsung Gear VR gibi bünyesine takılan akıllı telefonlar ile çalışıyor. Bu sayede drone’un bakışı açısını telefonunuzun ekranından takip ettiren yeni Anafi FPV, katlanabilir yapısıyla taşıma konusunda sorun yaşatmıyor. Bünyesinde 180 derece hareket kabiliyeti ve 4K HDR çekim yeteneği bulunan 1/2.4 inç sensörlü 21 megapiksel kamera bulunan ürün, yarış moduyla yüksek hızda etkileyici çekimler gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Gerçek bir yarış drone’u olmayan Parrot Anafi FPV, kontrolcüsü üstünde de telefon konumlandırılmasına imkan tanıyor. Ancak başlık kullanıldığı zaman buna gerek kalmıyor. Yerleşik piliyle 26 dakika boyunca havada kalabilen ürün, 54 km/s hıza kadar çıkabiliyor

Parrot Anafi FPV drone
Parrot Anafi FPV drone
Parrot Anafi FPV drone
Parrot Anafi FPV drone
Parrot Anafi FPV drone
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Parrot Anafi FPV drone paketi kaça satılacak?

Tanıtım videosunu sayfanın üstünde izleyebileceğiniz ürün, 799 dolarlık paket fiyatına sahip. Bu pakette drone’un kendisi yanında, başlık, kontrolcü, ekstra pervane, pil, 16 GB microSD kartı, drone’u kaldırmaya uygun yapında şık bir çanta ve USB-C kablosu yer alıyor. Biliyorsunuz FPV çekimleri konuda DJI’ın da detaylarına burada yer verdiğimiz bir çözümü bulunuyor.