reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Ford Bronco

Düğüm nihayet çözüldü; yeni Ford Bronco ilk sızıntı görselleriyle karşımızda

Yaklaşık iki yıldır somut detaylarıyla karşımıza çıkmasını beklediğimiz yeni Ford Bronco, sızıntı görselleriyle nihayet yüzünü gösteriyor.

Tekrar hayata döndürüleceğinin kesinleştiği günden itibaren özel bir ilgiyle beklediğimiz Yeni Ford Bronco için artık geri sayım sona eriyor. Bu yıl içerisinde resmi tanıtımı gerçekleştirilecek olan modelle ilgili son hazırlıklarını yapan Ford, şu anada kadar elle tutulur bir parçayla karşımıza çıkmadı. Lakin BroncoSportForum tarafından gönderilen resimler üzerinden yeni Bronco’ya ilk kez göz atmamıza olanak sağlıyor. Yuvarlak farlarla çevrili Bronco markalı bir ızgarayla gelen modelin, bazı parçaları üzerinden klasik versiyona atıfta bulunduğunu görebiliyoruz. Nispeten daha oval bir karakter üzerine şekillenen modelin tasarım bazında beklentileri karşılayacağını söylemek mümkün.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Ford Bronco ailesinde kompakt motor seçeneği beklentisi

Bronco, içerisinde bulunacağı rekabet gereği tek kapılı gövde tipiyle de kullanıcılara sunulacak. Bu da özellikle çeşitlilik konusunda bir hayli zengin opsiyonların karşımıza çıkacağını gösteriyor. Arka tarafında “BRONCO SPORT” yazısı da bu versiyonlarla ilgili ilk ipuçlarını veriyor Ford teknik altyapı konusunda da şu ana kadar elle tutulur bir parçayı paylaşmış değil. Kompakt motor seçeneklerinin sunulacağına dair de beklentilerin var olduğu model, özellikle Jeep Wrangler‘a karşı durmak istiyorsa bu seçeneğe sahip olması gerekiyor. Elbette hibrit opsiyonlar da yine masada. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın