reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Ford Bronco

Merakla beklenen yeni Ford Bronco cephesinde sızıntı yağmuru [Galeri]

Yaklaşık iki yıldır karşımıza çıkmasını beklediğimiz yeni Ford Bronco, ortaya çıkan yeni sızıntı görselleriyle dış tasarım gizemini tamamen kaybediyor.

Kısa süre içerisinde tanıtılmasını beklediğimiz yeni Ford Bronco, geride bıraktığımız gün ortaya çıkan sızıntı detaylarıyla bir anda gündeme oturmuştu. Sport versiyonuyla karşımıza çıkan bu sızıntının ardından Amerika merkezli olarak radarımıza takılan yeni görseller, tanıtıma çok da gerek kalmadı dedirtecek kadar detaylı. Yuvarlak farlarla çevrili Bronco markalı bir ızgarayla gelen modelin bu bölümünün tamamen LED ışıklandırmayla bezenmesi görünümde çok iddialı bir çizgi ortaya çıkarıyor. Nispeten daha oval bir karakter üzerine şekillenen modelin tasarım bazında beklentileri karşılayacağını söylemek mümkün.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Ford Bronco için masada görünenler

Seri üretime hazırlanan dinamikler öncesi son parçalarıyla karşımıza çıkan Bronco’nun, Jeep Wrangler‘da olduğu gibi geleneksel hatlarına bağlı kalacağını artık net şekilde söyleyebiliriz. Resimleri bir kenara bırakıp motor seçeneklerine baktığımızda ise şu aşamada beklentiler karşımıza çıkıyor. 2021 model yılıyla gelecek olan Bronco’nun iki farklı motorla sunulması bekleniyor. Giriş seviyesi model, yaklaşık 270 beygir güç ve 420 Nm tork üreten 2.3 litrelik EcoBoost dört silindirli üniteyle gelecek gib görünüyor. Masada görünen diğer parça olan 2,7 litrelik EcooBoost V6 içinse 325 beygir güç ve 542 Nm torkun asfalta yansıtılması bekleniyor. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın