reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Ford Bronco

Efsane göründü; işte ilk ciddi sızıntı görüntüsüyle yeni Ford Bronco

Uzun süredir kamuflajlı olarak kadrajlara giren yeni Ford Bronco, bu kez iki versiyonuyla birlikte büyük oranda karşımızda duruyor.

Sızıntı sürecinden itibaren günümüze kadar hemen her adımıyla kadrajımızda olan yeni Ford Bronco, artık son aşamalara geldi. Bu yıl içerisinde resmi tanıtımı gerçekleştirilecek olan 2021 model yıllı yeni jenerasyonun Bronco ve Bronco Sport olarak iki farklı versiyonla gelmesini bekliyoruz. Bu beklentiler çerçevesinde geri sayım devam ederken, bugün ortaya çıkan detaylı sızıntılar işin gidişatını bir anda büyük yöne değiştirdi. Sızıntı konusunda ilk andan itibaren çok sıkı bir süreç yürüten marka, bu kez tek seferde tüm versiyonların sızıntısına engel olamamış gibi görünüyor. Bronco6G forumunun bir üyesi tarafından gönderilen drone görüntüsü, aracın dinamiklerini neredeyse tamamen ortaya çıkardı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Ford Bronco ailesi beklentileri karşılayacak

Fotoğraflarda tek ve çift kapılı versiyonlarıyla karşımızda duran iki Bronco’nun yanında bir adet Chevrolet Colorado ZR2 ve bir Ford F-150 de görüyoruz. Ford cephesinden alınan ilk görüş ise, birisin reklam filminin çekildiği alanın üzerine bir drone soktuğu yönünde. Karşımıza çıkanlardan birisi olan 2 kapılı Bronco, devasa off-road lastikleri ve hareketli gövde rengi sayesinde gerçekten umut verici görünüyor. Bronco Sport ise önceki casus fotoğraflarıyla tutarlık sergiliyor. İsteğe bağlı olarak farklı renkle gelen tavan da bu noktada öne çıkıyor. Bronco 13 Temmuz’da resmi olarak karşımızda olacak.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo