reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne ‘The Rock’ Johnson WWE

Dwayne ‘The Rock’ Johnson’ın heyecan verici WWE açıklaması [Video]

Dwayne ‘The Rock’ Johnson‘ın WWE‘de ringleri salladığı günler film çekimleri ve geçirilen sakatlık sonrası biraz duraklama sürecine girmiş olsa da, ünlü aktör heyecan verici bir açıklamayla ringlere göz kırpıyor.

Dwayne ‘The Rock’ Johnson’ın aktörlük kariyeri şüphesiz oldukça başarılı. Hatta Johnson’ın bulunduğu film gişede üzmüyor dahi diyebiliriz. Ancak Johnson’ın bu aralar gündemde pek olmayan bir de WWE kariyeri bulunuyor. Hayranları tarafından hayli özlenen bu dövüş kariyeri ise sayısız film projesinin gölgesinde kalmış durumda. Ancak WWE günlerini özleyenler sadece hayranlar değil. Hollywood’un en meşgul adamı, Skyscraper filminin gösteriminde WWE için verdiği röportajda ringlere göz kırpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Geri dönmek için sabırsızlanıyorum”

Johnson’a ringlere ne zaman döneceği sorulduğunda ünlü aktörün cevabı şöyle oluyor: “WWE ringlerine dönmek için sabırsızlanıyorum. Herkes bana orada olmanın nasıl bir şey olduğunu soruyor. Ve ben de onlara bu deneyimin hiçbir şeye benzemediğini söylüyorum. O canlı kalabalığın varlığı ve bağının bir alternatifi yok. Bu her zaman işimin en iyi yönü olacak. İzleyicilerle kurulan o bağın alternatifi yok.

Johnson’ın ringlere dönüp dönmeyeceğine ilişkin bir kesinlik yok. Ancak aktörün, kariyerinin o yönünü nasıl özlediği sözlerinden anlaşılabiliyor. Tabii Hollywood’un en meşgul aktörü unvanını taşıyan Johnson’ın ağzına kadar dolu programı arasında ringlere çıkmak için ek bir zaman yaratılabilir mi emin değiliz. Ünlü aktörünse böyle bir fırsatı geri çevirmeyeceği açık. Johnson’ın 2016’daki altı saniyelik “görünmesi” sayılmazsa, en son maçı 2013’te gerçekleşmişti. Şampiyon olarak başladığı maçta unvanını John Cena’ya devretmek zorunda kalmıştı.