reklamı kapat

POPÜLER

Elon Musk bitcoin tesla

Elon Musk, Clubhouse’da ilk yayınına katıldı; işte yayında konuşulanlar

Elon Musk şu anda en popüler uygulamalardan biri haline gelen Clubhouse‘da bir yayın gerçekleştirdi. Türkiye saati 09:00’da başlayan yayına 5.000 kişi katıldı.

Canlı yayında Mars ile ilgili de konuşan Musk, başlangıçta Mars’a gitmenin zorluğundan söz etti. Mars’a gitmek için hazırlıkların 6 ay süreceğini söyleyen Musk, Mars yolculuklarının 2 yılda bir olacağını ifade etti. İlk insanlı uçuşun 6 yıl yaşanabileceğini de dile getiren Musk, çocuklarının Mars’a gitme fikrine pek de ilgi duymadıklarını belirtti.

Uzaylılılarla ilgili bir soruyu da cevaplayan Musk, uzaylılılarla ilgili ellerinde bir somut kanıt olmadığını söyledi. Musk, şu an için durum böyle olsa da gelecekte uzaylılılarla ilgili bir gelişmeye şahit olunabileceğini de dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elon Musk Bitcoin hakkında da açıklamada bulundu

Bitcoin hakkında da konuşun Musk, Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu düşündüğünü ve destekçisi olduğunu da ifade etti. Partiye geç kaldığını belirten Musk, Bitcoin’in finans uzmanlar tarafından kabul görmenin eşiğinde olduğunu da vurguladı. Kitap yazma düşüncesinin de olduğunu söyleyen Musk, Covid-19 aşısıyla ilgili de olumlu konuştu. Musk, “CureVac” aşısının çok yakında onaylanacağını da söyledi. Tenet filmini de beğendiğini belirten Musk, en son Netflix’teki The Last Kingdom dizisini izlediğini de ifade etti.

Elon Musk

İlginizi Çekebilir

iPhone 12’lerin LiDAR sistemine yakında bakın