reklamı kapat

POPÜLER

Equil JOT

Equil JOT incelemesi

 - Güncelleme: 10 Ocak 2014 22:31

Akıllı kalemler klasik yazı tutkusunu teknolojiyle buluşturuyor. “Kağıda yazmadan yapamam” diyenlerin teknolojiyle mücadelesinde arabulucu olmak istiyor. Ancak bu heyecan verici alanda alınması gereken daha çok yol var

Bilgisayarlar ve tabletler hayatımızın her alanını işgal etmiş olabilir. Ancak gerçek kalem ile gerçek kağıda yazmak bazılarımız için hala vazgeçilmez ve yeri doldurulamaz iki araç olarak yerini koruyor. Ancak bu geleneksele olan bağlılık erişim problemlerini de beraberinde getirebiliyor. Kağıt ve kalem kullanıcılarının en sık kullandığı yöntemlerden biri sayfaların fotoğrafını çekerek dijital olarak yedeklemek oluyor.

Equil JOT, alıştığımız tükenmez kalem ve kağıt ikilisini Bluetooth teknolojisi ile tablete, akıllı telefona ve bilgisayara aktarıyor. Bu sayede kullanıcı kağıda yazmaya başladığı anda, eşzamanlı olarak notları dijital ortamda da kaydediliyor. Üstelik yazmanın çok ötesinde özellikleri de vadederek kullanıcıların fikirlerini diledikleri gibi kağıda dökmesine imkan sağlıyor.

İLGİLİ HABERLER