reklamı kapat

POPÜLER

Ford ailesinin en yeni SUV modelinden ilk detaylı görüntüler

16 Kasım 2018

Amerika’da düzenlenen özel bir etkinlik içerisinde sızan fotoğraflar Ford ürün gamına dahil olacak kompakt SUV ile ilgili önemli çizgiler gösteriyor.

2019 yılıyla birlikte Ford cephesini oldukça hareketli bir dönemin beklediği aşikar. Mustang merkezli elektrikli SUV modeliyle işi bambaşka bir noktaya taşıyan marka, efsane modeli Bronco‘yu da 2020 model yılıyla önümüzdeki yıl içerisinde karşımıza çıkartmaya hazırlanıyor. Tüm bu planlar arasında meraklılarının anımsayabileceği gibi sürpriz bir oyuncunun daha rekabete dahil olmasını bekliyoruz. Bir süredir kendisinden “bebek Bronco” adıyla söz edilen bu kompakt SUV modeliyle ilgili elimizde sadece resmi kaynaklardan gelen ufak bir ipucu vardı. Ta ki bugüne kadar. Ford’un sadece bayi ağından belirlediği özel davetlilerden oluştuğu özel bir etkinlik kapsamında detaylarını paylaştığı “bebek Bronco” adı hala netleşmiş olmasa da artık daha net hatlarıyla karşımızda duruyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Soru işaretleri devam ediyor

Detaylardan da anlaşıldığı üzere bu fotoğraflar resmi paylaşım başlığı altına alınabilecek nitelikte değil. Organizasyondan gelen bir sızıntı olarak düşük pikseller üzerinden değerlendir mesini yapabileceğimiz modelin kendine has bir karaktere sahip olduğunu da söyleyebiliyoruz. Izgarada ışıklandırılmış şekilde konumlanan Ford yazısı ve LED ışıklandırma grubuyla başlayan değişimlerde gövdeden farklı renge sahip tavan seçimiyle devam ediyor. Henüz herhangi bir teknik detayı da paylaşılmayan modelin Bronco’nun öncesine mi, sonrasına mı konumlandırılacağı da kafamızı kurcalayan sorular arasında. Gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.