reklamı kapat

POPÜLER

Coronavirüs Ford

Ford Otosan’dan Koronavirüs açıklaması

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de üretim faaliyetlerini durduran otomobil üreticileri ek önemlerle bazı operasyonları sürdürüyor. Ford Otosan da konuyla ilgili açıklama yaptı.

Amerika başta olmak üzere geniş çaplı fabrika kapatma hamlelerini geçtiğimiz hafta içerisinde duyuran Ford, Koronavirüs sürecini önlemlerle takip eden isimler arasında. Markanın Türkiye ayağı da bu kapsamda adımlar atarak salgının ilerlemesinin önüne geçmek istiyor. Ford Otosan tarafından yayınlanan bildiride servis ve satış işlemleri için yapılan önlemlere değinildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Otosan Koronavirüs sürecine satış ve servis işlemleriyle de yaklaşıyor

Resmi kaynaklardan yapılan açıklama metni şu şekilde;
Size her koşulda en yüksek seviyede hizmet etmek istiyoruz. Görevli çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığı bizim için her şeyden daha değerli. Dünyanın ve ülkemizin gündemini çok ciddi şekilde meşgul eden COVID-19 virüsünün yayılımını ve olası etkilerini en aza indirmek adına T.C. Sağlık Bakanlığı’nın talimatları, Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) tavsiyeleri, Koç Holding ve Ford Motor Company’nin uygulamaları doğrultusunda aldığımız kararları ve aksiyonları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bu zorlu dönemde sizlere her zaman olduğu gibi kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek istiyoruz. Bu nedenle bayi ağımızdaki satış- servis alanları ve operasyonlarımızı yürüttüğümüz tüm tesislerimizde insan sağlığına uyumlu özel kimyasallar kullanarak düzenli temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapıyoruz.

Satış ve servis süreçlerimize ilişkin alınan aksiyonları aşağıda bulabilirsiniz.
Showroomlarımızı ve sergi araçlarımızı düzenli aralıklarla dezenfekte ediyoruz.
Test ve ikame araçlarımızı kullanım öncesi ve sonrasında dezenfekte ediyoruz.
Servislerimize kabul ettiğimiz müşterilerimizin araçlarının, kabul ve teslimat öncesinde hijyen kurallarına dikkat ediyoruz.
Hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı için sosyal mesafeye çok önem veriyoruz.

İlginizi çekebilir

Focus ve Cem Yılmaz’ı bir araya getiren reklam filmi