reklamı kapat Samsung Space Monitor

POPÜLER

Kuzey_tahtı

Kuzey_tahtı

Valyria_Tahtı

Valyria_Tahtı

eglence_tahti

eglence_tahti

orman_tahtı

orman_tahtı

Game of Thrones’un meşhur tahtları dünyanın belli ülkelerinde saklandı

26 Mart 2019

Game of Thrones’un başlamasına sayılı günler kala diziyle ilgili yeni gelişmeler de gelmeye devam ediyor. Game of Thrones yapımcıları dizideki meşhur Demir tahtı dünyanın farklı noktalarında gizli yerlere yerleştirdi.

Yapımcılar bu tahtları dizinin hayranlarından bulmaları istendi. Geçen hafta duyurusu yapılan haberin ardından toplam altı tane tahttan dördü bulundu, geriye iki tanesi kaldı. Dört taht İsveç, İspanya, Brezilya ve İngiltere’de bulundu. Geriye kalan tahtlar ise halen bulunamadı. Valyria Tahtı’nın Brezilya’da, Eğlence Tahtı’nın İspanya’da, Kuzey Tahtı’nın İsveç’te ve Orman Tahtı’nın İngiltere’de bulunduğunu söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

14 Nisan‘da yayınlanacak olan  8. sezon seriye bir nokta koyacak koymasına ancak bu evrendeki maceramız burada sonlanmıyor. Bildiğiniz gibi şimdilik The Long Night olarak anılan ancak adı hala kesinleştirilmemiş yeni dizinin çalışmaları devam ediyor. Başrolü Naomi Watts‘ın üstlendiği, Josh Whitehouse, Naomi Ackle, Denise Gough gibi isimlerin yer aldığı kadroya bu kez Miranda Richardson dahil oluyor.  Dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

8.sezon kaç bölümden oluşuyor?

Sekizinci sezon, diğer sezonlardan farklı olarak 6 bölümden oluşuyor. Sezonun çekimlerine 23 Ekim 2017’de başlandığını ve Temmuz 2018’de bittiğini söyleyelim. Sezon, 14 Nisan 2019’da yayınlanmaya başlanacak. Senaryo, George R. R. Martin’in yayımlanacak olan Kış Rüzgarları ve Bahar Rüyası adlı romanlarından ve ek olarak yeni sahnelerden meydana geliyor.

İlgili video