reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones yıldızı Wonder Woman 2 filminde yer alacak

Wonder Woman 2 için çalışmalar hızla devam ederken filmde yer alacak yeni oyuncularda bir bir açıklanıyor. Onlardan biri de Game of Thrones ve Narcos dizilerinden de tanıdığımız bir isim.

Eleştirmenlerden tam not alan Wonder Woman, ikinci film için de beklentileri en yüksek noktaya çekmiş durumda. Gal Gadot’ın başrolü üstlendiği filmde kahramanımızın ezeli düşmanı Cheetah’ın yer alacağını öğrenmiştik. Kristen Wiig tarafından canlandırılacağı açıklanan Cheetah’tan sonra bir başka oyuncunun da Wonder Woman 2 kadrosuna katıldığı duyuruldu. O isim ise Pedro Pascal. Game of Thrones’ta Oberyn Martell rolüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Pascal daha sonra Netflix’in hayli popüler dizisi Narcos‘ta da yer almıştı.
pedro pascal

Rolü açıklanmıyor

Yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstlendiği filmde Pascal’ın kilit bir rolde yer alacağı belirtiliyor. Ancak karakterin ismi şimdilik açıklanmadı. Jenkins ve Pascal ise ilk kez beraber çalışmıyor. Daha önce ikili Exposed isimli televizyon filminde de bir araya gelmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 2 içinse umutlar hayli yüksek zira ilk film DC’nin en başarılı işlerinden. Hatta Amerika içi hasılatlarda 412 milyon dolarla sinematik evrende birinci sırada yer alan film, globalde ise 821 milyon dolar kazançla DC Sinematik Evreni film sıralamasında 2. sırada yer alıyor. DC’nin işlerinin başarısı tartışmalı olduğu için yeni filmden beklentiler de yükseliyor.