reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones yıldızının final tepkisi itirafı

Game of Thrones final sezonuyla gerçekten büyük bir hayal kırıklığı yarattı ve eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Ancak dizinin yıldızlarından biri bu tepkileri anlamlandıramadığını itiraf etti.

Advertisement

Dikkat çekici açıklama Euron Greyjoy karakteriyle karşımıza çıkan Pilou Asbæk‘ten geldi. Diziye dahil olduğundan beri pek sevilmeyen bir karaktere hayat veren bu oyuncu finalin kusursuz olduğunu düşünüyor. Bu sebeple de tepkileri tam olarak anlamlandıramadığını açıkladı. Oyuncunun şaşırtıcı açıklaması Entertainment Weekly vesilesiyle ortaya çıktı. Screen Actors Guild Awards yani SAG Ödülleri sırasında yapılan yayında Pilou Asbæk ile de konuşuldu. Oyuncu eleştirilen finalle ilgili şu sözleri sarf etti:

Game of Thrones finali yorumu

“Final bölümünün senaryosunu ekiple birlikte okuduktan sonra hepimiz ayağa kalkıp 15-20 dakika boyunca alkışlamıştık. Bence final kusursuzdu. İnsanların dizi bittiği için mutsuz olduğunu düşünüyorum. Bu açıdan bakınca da neden kızgın olduklarını anlayabiliyorum. Game of Thrones benim de diziye dahil olmadan önce hayranı olduğum bir işti. Başka bir şekilde bitse de izleyicilerin sonuçtan memnun olmayacağını düşünüyorum. Bu biraz ayrılıklara benziyor. Game of Thrones final yaparak milyonlarca insandan ayrılmış oldu ve herkesi sinirlendirdi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her güzel şey gibi Game of Thrones’un da bir gün biteceğini hep biliyorduk. O yüzden izleyicilerin sadece dizi bittiği için kızgın olduğunu düşünmek gerçekten inanılmaz yanlış bir yorumlama. Breaking Bad gibi bir efsane de bitti, ama kimse arkasından kötü konuşmadı. Bu yüzden Pilou Asbæk’e katılmıyoruz.

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı