reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Game of Thrones ed sheeran

Game of Thrones’un yıldızından Ed Sheeran itirafı

Son yılların çok konuşulan dizisi Game of Thrones geçtiğimiz sezon şaşırtıcı bir hamle yapmıştı. Başarılı şarkıcı Ed Sheeran Westeros dünyasına konuk olmuştu. Dizinin yıldızlarından biri bu sürprizi hiç beğenmediğini açıkladı.

Advertisement

Kısaca bahsetmek gerekirse sevilen dizinin geçtiğimiz sezonunda Ed Sheeran kısa bir rolle izleyici karşısına çıkmıştı. Bu karar seyirciler tarafından fazlasıyla eleştirilmişti. Gereksiz bir hamle olarak yorumlanmıştı. Görünen o ki Hodor‘a hayat veren Kristian Nairn da seyircilerle aynı fikirde. Düşüncelerini de şu sözlerle ifade ediyor:

“Game of Thrones’ta sürpriz konuk görmeyi pek sevmiyorum. Bana saçma geliyor. Bunu söylemekten de çekinmiyorum. Böyle sürprizler Westeros’un kurgusal dünyasından uzaklaşmamıza neden oluyor. Özellikle de Ed Sheeran sürprizi. Bunu öğrendiğimde Ed Sheeran’ın burada ne işi var diye düşünmüştüm. Ona karşı bir garezim yok. Aksine Ed Sheeran şahane bir müzisyen, harika bir insan. Fakat Game of Thrones’ta ne işi vardı? Bence pek çok izleyici bu konuda benle aynı fikirleri paylaşıyor. Westeros’un dünyasında kaybolmuşken birden Ed Sheeran’ı görüp gerçek dünyaya geri dönüyorsunuz. Bu fantastik bir dizi. Tam olayların içibe girmişken neden bir pop yıldızını işin içine sokarak her şeyi mahvediyoruz ki?”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Kristian Nairn‘a hak vermemek imkansız. Gerçekten bu konuda söylenmesi gereken her şeyi söylemiş. Siz ne düşünüyorsunuz? Hodor’a hayat veren oyuncu bu itirafında haklı mı?

İlginizi çekebilir

7. sezon fragmanı