reklamı kapat

POPÜLER

DJI Sky City

Gelin, DJI Sky City içerisinde drone ile bir tur atın [Video]

Dünyanın en büyük drone üreticisi konumunda bulunan Çin merkezli DJI, yeni genel merkezi DJI Sky City özelinde güzel bir video yayınladı.

Büyük şirketler için genel merkezler çok önemli. Bu merkezler ile hem personellerine rahat bir çalışma ortamı sunan hem de dünyaya gövde gösterisi yapan firmalar, bu konuda birbirleriyle yarışıyor. Bu isimlerden birisi de drone devi DJI. Şirketin Çin’in Guangdong eyaletinde ve Hong Kong’un tam kuzeyinde yer alan Shenzhen’de inşa edilen yeni genel merkezi DJI Sky City, dikkat çekmeyi sonuna kadar başarıyor ve bugün yukarıda izleyebileceğiniz video ile karşımızda yer alıyor.

Sürpriz olmayacağı üzere drone ile çekilen bu genel merkezin tanıtımı için çekilen videoda, genel merkezin tüm önemli bölümleri gözler önüne seriliyor. Çalışanları ve geleceği için çok modern ve havadar bir çalışma alanı yarattığı görülen DJI, yeni genel merkezi için “Tüm sihrin başladığı yer burası” açıklamasını yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Foster + Partners tarafından tasarlanan merkez, iki adet “cam” kuleden meydana geliyor. Bu iki kuleyi Petronas İkiz Kuleleri gibi bir köprü ile birbirine bağlayan Foster + Partners, Apple’ın yeni genel merkezi Apple Park’ın da arkasında yer alıyor. Büyük oranda çelik konstrüksiyon üzerine büyük camlar yerleştirilmesiyle oluşturulan genel merkez, şirketin tüm çalışma alanlarını bir araya getiriyor. Bu konuda daha önce bir açıklama yapan Foster + Partners, merkezde ARGE ile ofis alanlarının yan yana olacağının açıklamasını yapmıştı.

Bünyesinde büyük bir spor salonu ve robot dövüş alanı yer alan merkez, özel bir sunum alanına da sahip. Şirketin gelecek duyurularını direkt olarak burada yapacağı söyleniyor.

DJI Sky City yanında bu da ilginizi çekebilir: Franky Zapata’dan yeni hava aracı

İLGİLİ HABERLER