reklamı kapat

POPÜLER

E-Racer Rugged elektrikli motosiklet
E-Racer Rugged elektrikli motosiklet
E-Racer Rugged elektrikli motosiklet
E-Racer Rugged elektrikli motosiklet

Her koşula dayanıklı elektrikli motosiklet: E-Racer Rugged

Elektrikli motosiklet pazarı büyümeyi sürdürüyor. Bu sefer karşımıza gerçekten hemen her koşula dayanıklı motosiklet E-Racer Rugged bulunuyor.

Geleceğin ulaşım araçları elektrikli motosikletler, her geçen gün daha gelişmiş hale geliyor. Bu alanda yeni karşımıza çıkan modellerden E-Racer Rugged, isminden de anlaşılabileceği üzere zorlu şartlara özel olarak hazırlanmış. Direkt olarak arazi şartlarına uygun olarak tasarlanan model, gerçekten çok iddialı bir tasarıma sahip. Adeta “tank” gibi bir gövdesi bulunan elektrikli motosiklet, açıklandığı kadarıyla 72 kWh pil paketi üstüne kuruluyor. Gücünü Z-Force imzalı elektrik motorundan alan motosiklet, toplam 46 beygir (34 kW) güç sunuyor. Tork değerli 106 Nm olarak açıklanan E-Racer Rugged, rahatlıkla 137 km/s hıza çıkış yapabiliyor. Kullanıma bağlı olarak değişmesine rağmen şehir içinde 160 km’ye yakın bir menzili bulunan elektrikli motosiklet, önde ve arkada yüksek güçlü disk frenler kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-Racer Rugged elektrikli motosiklet en sağlam seçeneklerden

Gövdesinin kevlar ve karbon fiber kullanılarak üretildiği aktarılan motosiklet, büyük darbelere dayanacak süspansiyon sistemleriyle donatılmış durumda. Aydınlatma sistemleri direkt olarak gövdesine entegre edilen motosiklet, gerçekten çok iyi görünüyor. Bu elektrikli motosikletin fiyatı açıklandığı kadarıyla 6 bin euro seviyesinde yer alıyor. Modelin satış sayfasına direk olarak buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yük taşımaya uygun elektrikli bisiklet