reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9’un geleceğine belirsizlik hakim

Hızlı ve Öfkeli serisi son zamanlarda Michelle Rodriguez‘in açıklamaları sebebiyle gündemden düşmüyor. Tam bu dönemde Hızlı ve Öfkeli 8’in yönetmenliğini üstlenen F. Gary Gray enteresan bir açıklamada bulundu ve seride belirsizliğin baş gösterdiği ortaya çıktı.

Hatırlayacağınız üzere Hızlı ve Öfkeli 8 döneminde bu filmin seride yeni bir üçleme başlatacağı dile getirilmişti. Ardından kahramanlarımızın hikayesinin onuncu filmle birlikte son bulacağı açıklanmıştı. Dolayısıyla izleyicilerde Hızlı ve Öfkeli 9 için çalışmaların çoktan başladığı izlenimini oluşmuştu. Ancak Hızlı ve Öfkeli 8’in yönetmenliğini üstlenen F. Gary Gray’in açıklamalarına bakılırsa devam filmine dair bir belirsizlik hakim.

Geçtiğimiz günlerde Michelle Rodriguez’e katılmadığını dile getiren F. Gary Gray şimdi de Hızlı ve Öfkeli 9’u yönetmeyebileceğini açıkladı. Son zamanlardaki yoğunluğunu “Şu sıralar kendi şirketimi kurmakla uğraşıyorum. O yüzden son aylardaki odağım da bu oldu. Sadece bir hafta kadar tatil yapma fırsatı buldum. Ardından şirketin işlerine geri dönmem gerekti. Kısacası son zamanlarda aklımda olan tek şey bu.” sözleriyle özetledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce yapılan açıklamalar dolayısıyla biliyoruz ki filmin 19 Nisan 2019‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Yönetmen noktasındaki bu belirsizlik devam ederken Hızlı ve Öfkeli 9 duyurulan tarihe yetişebilecek mi, zaman gösterecek.

YORUMLAR