reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli serisi uzaya taşınabilir!

Söz konusu Hızlı ve Öfkeli serisi olunca hiçbir şey imkansız değil gibi görünüyor. Uçaktan arabayla iniş, deniz altıyla kapışma derken sıra uzayda bir maceraya gelmiş olabilir!

Bildiğiniz üzere Hızlı ve Öfkeli serisi son zamanlarda Michelle Rodriguez‘in açıklamaları sebebiyle gündemden düşmüyor. Bunun yanı sıra serinin geleceğine de belirsizlik hakim olduğu söyleniyor. Tüm bunların ardından bizleri biraz şaşırtan biraz da gülümseten bir gelişme yaşandı. Hızlı ve Öfkeli serisinin kahramanlarının uzaya gidebileceği dile getirildi.

Bu enteresan fikir Hızlı ve Öfkeli 8’in yönetmenliğini üstlenen F. Gary Gray‘in Screen Rant röportajında gündeme geldi. Başarılı yönetmene Hızlı ve Öfkeli’nin uzaya taşınma ihtimali soruldu. O da düşüncelerini “Uzay mı? Bakın söz konusu Hızlı ve Öfkeli ise hiçbir şeye imkansız diyemem. Senaryoda deniz altını okuduğumda ‘peki, her şey mümkün’ demiştim. O yüzden belli olmaz. Henüz ‘Dom Mars’ta’ tarzında bir senaryo okumadım ama asla bilemeyiz.” sözleriyle özetledi.

Doğrusu Hızlı ve Öfkeli serisi nasıl bir hikaye ile uzaya taşınabilir, hiçbir fikrimiz yok. Fakat seriden bu yönde bir haber gelirse kimsenin şaşıracağını zannetmiyoruz. Heyecan uyandıran dokuzuncu filmin 19 Nisan 2019‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

YORUMLAR