reklamı kapat

POPÜLER

Owen Shaw

Hobbs & Shaw filminin Owen Shaw kararının nedeni

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren Hobbs & Shaw filminde Owen Shaw karakterinin yer almaması hayranları şaşırtmıştı. Filmin yönetmeninin bu kararının arkasında basit bir neden olduğu ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Hobbs and Shaw, Hızlı ve Öfkeli dünyasının ilk yan kollarından biri oldu. Filmin başrollerinde Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba ve Vanessa Kirby gibi isimler yer aldı. Anlatılan hikaye sayesinde Hızlı ve Öfkeli’nin dünyası biraz daha büyüdü. Fakat serinin kötü adamlarından Owen Shaw ortalarda görünmüyordu. Özellikle Hobbs ve Shaw etrafında şekillendiğinden onun her an bir yerlerden çıkabileceği düşünülüyordu. Filmin yönetmeni David Leitch ise Owen Shaw’ın filmdeki karakter bolluğu sebebiyle senaryoda yer bulamadığı söylentilerini yalanlamadı.

Hobbs & Shaw filminde Owen Shaw’ın yokluğu

Rob Keyes: Luke Evans’ın Owen karakterinin filmde yer almama nedeninin hikayede pek çok yeni karakterin bulunmasından kaynaklandığını duydum. Vanessa Kirby’nin karakteri Hattie fibi. Owen için yer kalmamış gibi görünüyor. Peki Owen, Hobbs and Shaw sırasında ne yapıyor diye hiç düşündün mü?

David Leitch: Ne yapıyor bilmiyorum. Owen’ın karakteri için kafamda herhangi bir hikaye yoktu. Queenie (Magdalene Shaw) ile yeni bir işler peşinde olduğuna eminim. Hızlı ve Öfkeli’nin dünyasına bir araya geri dönecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Owen Shaw, Hobbs & Shaw filmi kaleme alınırken düşünülen karakterlerden biri değildi. Onu hikayeye dahil etmek için çaba da harcanmadı. Fakat bu Owen’in geri dönmeyeceği anlamına gelmiyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı

İLGİLİ HABERLER