reklamı kapat

POPÜLER

House of Cards, 5. sezona ürkütücü bir tanıtımla “merhaba” diyor [Video]

Frank Underwood geri dönüyor! House of Cards‘ın heyecan uyandıran beşinci sezonu izleyici karşısına çıkarken yeni bölümler için son bir tanıtım paylaşıldı.

Netflix‘in en sevilen yapımlarından biri olan House of Cards, Amerika’daki siyasi hayatı beklenmedik bir şekilde ele almayı sürdürüyor. Bu büyük ilgi çeken dizinin başrollerinde ise Kevin Spacey ve Robin Wright‘ı görüyoruz. Olduğu yere büyük çabalar sonucunda ulaşan Frank Underwood‘un mücadelesi beşinci sezonda hız kazanarak devam ediyor. Bizlere yine siyasetin perde arkasında yaşananları (veya yaşanma ihtimali olan olayları) hayretle izlemek kalıyor.

House of Cards her ne kadar Netflix orijinal yapımları arasında yer alsa da, Netflix Türkiye üzerinden izlenemiyor. Bu yapımın yayın hakları Netflix dünya genelinde hizmet vermeye başlamasından önce Digiturk‘e satılmıştı. Dolayısıyla beşinci sezonu seyredebilmek için Netflix üyeliği sahibi olmak yeterli olmuyor. Üstelik bu problem Türkiye dışında farklı birçok ülkede de yaşanıyor. Kısacası House of Cards’ı televizyonda izlemek isteyenlerin Digiturk’e yönelmesi gerekiyor.

Yeni tanıtım Frank Underwood’un “Kurucu babalarımız muhtemelen bunu planlamamıştı. Ama ben planladım. Yeni babanızla tanışın.” sözleriyle ürkütücü bir hal alıyor. Bahsi geçen bu kısa tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO