reklamı kapat

POPÜLER

Maserati MilleMiglia
Maserati MilleMiglia
Maserati MilleMiglia
Maserati MilleMiglia
Maserati MilleMiglia

İnanılmaz etkileyici görünen konsept: Maserati MilleMiglia [Galeri]

Dünyanın en önemli otomobil üreticilerinden Maserati, gerçekten nefesleri kesen bir MilleMiglia konsepti ile gündemde bulunuyor.

1914’te Bologna’da kurulan İtalyan otomotiv firması Maserati, biliyorsunuz lüks otomobil pazarının önemli isimleri arasında yer alıyor. Hazırladığı otomobil modelleri özellikle tasarım ve performansıyla her zaman ses getiren firma, geleceğe yönelik önemli çalışmalar içerisinde bulunuyor. Aynı zamanda tasarımcılar da efsane firmanın geleceğini düşünenler arasında. İşte bunlardan birisi de Luca Serafini. Sayfanın üstündeki galeri içerisinde Serafini’nin hazırladığı gerçekten inanılmaz görünen bir Maserati MilleMiglia konsepti yer alıyor. Sadece tek kişilik hazırlanan ve sürücüsünü merkezine yerleştiren bu hiper otomobil konsepti, üstü tamamen açık hazırlanmış ve gerçekten son dönemde gördüğümüz en kışkırtıcı çizgiler, taşıyor. Özellikle farları çok dikkat çeken konsept, Serafini’nin 250F ve 6CM modellerinden ilham aldığı bir “harika” olarak karşımızda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Maserati MilleMiglia sınırları zorluyor

Firmanın ikonik yan hava girişlerini eksik etmeyen konsept, arkadan da oldukça fütüristik ve dikkat çekici görünüyor. Önden arkaya uzanan hayranlık uyandırıcı çizgileri bir araya getiren Luca Serafini, bu çalışmasıyla takdiri sonuna kadar hak ediyor. Tasarımın kendisi kadar konseptin oluşturulma kalitesi de alkışı hak ederken, karbon fiberin ağırlıktan olduğu kokpitin tasarımı ve dikkat çekici direksiyon da MilleMiglia konseptinin nefes kesen detayları arasında bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Gelişmiş elektrikli motosiklet APEX