reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro iPhone SE 2

iPhone SE 2 ve yeni iPad Pro’lar hakkında dikkat çeken açıklama

Teknoloji devi Apple’ın üzerinde çalıştığı iPhone SE 2 ve yeni iPad Pro modelleri hakkında dikkat çeken taze bir açıklama geldi.

Sağlam kaynaklar arasında yer alan analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın gelecek ürünleri hakkında konuşmaya devam ediyor. Kuo’nun yeni açıklamasına göre iPhone SE 2 için 2020 ilk çeyrek beklentisi sağlam şekilde sürüyor. Bunu daha önce de söyleyen Kuo, bu konuda artık oldukça kararlı görünüyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla akıllı telefon ocak ayında seri üretime giriyor, mart ayı sonunda ise resmi olarak satışa sunuluyor. Tasarımsal olarak iPhone 8 gibi görüneceği aktarılan bu modele ek olarak Kuo yeni iPad Pro’lar hakkında da konuşuyor. Burada da daha önceki bilgileri pekiştiren kaynak, modellerin arkasında üçlü kurulumun olacağını aktarıyor. Burada iki adet standart kamera (Geniş açı + ultra geniş açı olabilir) ile 3D ToF sensörünün bir araya geleceği biliniyor. Kuo’ya göre 3D ToF sensörü sayesinde yeni iPad Pro modelleri bulundukları ortamın üç boyutlu haritasını çıkarabiliyor. Bu harita daha iyi AR (Artırılmış gerçeklik) deneyimi için kullanılacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone SE 2 hakkında teknik detaylar ve fiyat şöyle

Telefonun gücünü A13 Bionic işlemciden alacağı biliniyor. 3 GB RAM taşıyacağı söylenen 4,7 inç LCD ekranlı telefon, 399 dolardan raflardaki yerini alacak. Bu açıdan Apple’ın en uygun fiyatlı yeni iPhone’u ve pazarın en ucuz amiral gemilerinden birisi olacak telefon, 3D Touch olmadan Touch ID ile yolda bulunuyor. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak denilen cihaz, sızan kısıtlı bilgilere göre sadece 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle alınabilecek.

İlginizi Çekebilir

Garmin imzalı gelişmiş akıllı saat

İLGİLİ HABERLER