reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 ilk yorumlarıyla heyecanlandırıyor

Başrolünü Keanu Reeves’in üstlendiği John Wick 3 yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmi önden seyreden basın mensuplarının yorumları ise umut vadediyor.

Beyaz perdenin en sevilen kahramanlarından John Wick çok zorlu bir macerayla geri dönmeye hazırlanıyor. Hepimiz serinin üçüncü halkasının vizyona gireceği tarihi sabırsızlıkla bekliyoruz. Fakat basın mensupları çoktan filmi izledi. Bazıları görüşlerini Twitter üzerinden spoilersız olarak paylaşmaya başladı bile! Biz de dikkat çekici yorumları sizin için bir araya getirdik.

Terri Schwartz (IGN): Daha çok John Wick istiyorsanız serinin üçüncü filmi beklentileri karşılamayı başarıyor. İnanılmaz dövüşler ve çok daha fazla köpek var.

Steven Weintraub (Collider): John Wick 3 ŞAHANE. Öyle aksiyon sahneleri var ki yönetmen Chad Stahelski ve ekibinin bu sahneleri nasıl çektiğini merak etmeden duramayacaksınız. Keanu Reeves ve Halle Berry’nin köpekli sahnesi büyük ihtimalle favorim. Bu filmi görmeniz gerek. Özellikle de köpekleri seviyorsanız.

Brent Goldman (filminquiry): John Wick 3 gerçekten serinin en iyisi. Seride çıtayı yükseltiyor ve John Wick dünyasına ayrı bir derinlik katıyor. Yeni karakterler muhteşen bir eklenti oluyor. Ayrıca serideki en sevdiğim ölüm sahnelerinden birine sahip.

Mike Rougeau (GameSpot): Üçüncü John Wick filmi serinin mitolojisini genişletiyor. En iyi aksiyon sahnelerine sahip. Yan karakterler akılda yer etmeyi başarıyor. Dahil olan her şeyin başarılı olacağından emin değilim. Bazı noktalar tartışmalara sebep verebilir. Fakat genel olarak güzel bulduğumu söyleyebilirim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu yorumlar bizleri fazlasıyla heyecanlandırıyor. Yönetmenliğini Chad Stahelski’in üstlendiği John Wick: Chapter 3 – Parabellum filmi 16 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkacak. Umuyoruz bizler de sinemadan memnun ayrılırız.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı