reklamı kapat

POPÜLER

justice league

Justice League’in kesilmiş sahneleri ortaya çıktı

Geçtiğimiz cuma günü vizyona giren ve bir anda en çok konuşulan filmlerden biri olan Justice League‘in yeniden çekilen pek çok sahnesi olduğunu biliyoruz. Görünen o ki bu çekimler filmin hikayesini fazlasıyla etkilemiş. Hatta çoktan çekilen pek çok sahne filmden çıkartılmış. İnternete sızdırılan videolar kesilen sahnelerin bir kısmını gözler önüne seriyor.

Tahmin edebileceğiniz üzere Justice League vizyona girdiğinden beri filme dair tartışmaların arkası kesilmiyor. Kimileri sonunda bu DC hikayesini beğenirken, kimileri yapılan değişikliklerin filmi olumsuz etkilediğini düşünüyor. Tüm bunların üstünde filmden çıkartılan bazı sahnelerin internete düşmesi tartışmaları alevlendirdi. Bu videolar kısa sürede Warner Bros. tarafından kaldırıldı. Fakat içerikleri çoktan internet alemi tarafından öğrenilmiş oldu.

Çıkartılan sahnelerde neler vardı?

Paylaşılan sekiz kısa videonun büyük bir kısmı Cyborg‘a ait. Kahramanımızın geçirdiği kaza, geçmişi ve yeni yeteneklerini keşfetme süreci ele alınıyor. Bir diğer videoda ise onu The Flash ile birlikte çalışırken görüyoruz. Geriye kalan videoların birinde Barry Allen‘ın Iris West’i kurtarmasına şahit oluyoruz. Fragmanda da yer alan camı parmak ucuyla kırması sahnesi bu kesilmiş sahnede görülüyor. Iris’i takla atan bir araçtan sağ sağlim çıkartıyor. Son videoda ise Clark Kent‘i eski evinde oldukça kısa süreliğine görüyoruz.  Özellikle The Flash’ın sahnesinin neden çıkartıldığı büyük merak konusu.

Maalesef kesilen sahnelerin videolarını sizinle paylaşamıyoruz. Warner Bros.’un internet düşen tüm videoları teker teker kaldırması buna engel oluyor.